האינטרנט – עולם של הזדמנויות (הרצאה מאת דניאל רבנר)

האינטרנט –  עולם של הזדמנויות

הרצאה מאת דניאל רבנר, סמנכ"ל התוכן THEBOX

המהפכה הדיגיטלית היא לא רק אחת המהפכות הכי חשובות שידע המין האנושי, היא גם המהפכה הכי משמעותית שבני דורנו יזכו לחוות. האינטרנט, למשל, שינה את הדרך בה אנחנו מתקשרים עם חברים, עושים עסקים או לומדים על העולם. המחשב הוא כלי העבודה הנפוץ ביותר בעולם המערבי ואת הסלולארי אנחנו לא מכבים אפילו כשהולכים לישון.

וזה קרה מהר. המחשב האישי הראשון הוא בן 25 שנה. גוגל נולדה ב1998 והרשת החברתית פייסבוק נוסדה ב2004 וכבר יש לה 600 מליון חברים. המהפכה הדיגיטלית היא לא מהפכה שנמצאת לצד החיים אלא ביטוי של החיים שלנו על כל צדדיהם ואלו חדשות נהדרות. זאת כי העולם וההזדמנויות שהוא מכיל זמינים יותר מאי פעם. האינטרנט הוא גשר יציב בדרך להגשמה עצמית, לקריירה שנייה, למיתוג, להעשרה, לקידום עסק או מחלקה בתוכו.

ההרצאה תתמקד בשימוש שניתן לעשות ברשת על מנת לעצב או לשדרג דרך חדשה. דרך סיפורים מהעולם, סרטונים,  אנקדוטות, עובדות מרתקות ועד סיפורו האישי של המרצה, נלמד מה האינטרנט יכול לעשות בשבילך. נסקור את היקף העולם שזמין לך, נחשוף את הכלים העשירים שנמצאים ברשת ובחינם ונלמד כלים של קידום והפצה (או במילים אחרות: איך אתם מוודאים שחלון הראווה שלכם ברשת נראה כמו שאתם רוצים).

אין דרך אחת לאושר, אין סוד משנה חיים, אבל יש קורלציה בין מימוש הפוטנציאל שלך לבין היכולת ללכת לישון עם חיוך. ההרצאה תספק לקהל שומעיה כלים פרקטיים להגשים שאיפות אישיות ומקצועיות או שתפתח דלת דיגיטלית לגלות אותן.

על ההרצאה:

"… תחלופת המרצים היתה גבוהה והקהל הצביע ברגליים: מרצה שלא הצליח לעניין בדקות הראשונות, גרם להתרוקנות האולם. בהרצאה של דניאל ישבו אנשים על המדרגות בשל הצפיפות.." יורם שפר, מנהל תוכן, יום עיון מדיה חדשה בסינמטק תל אביב,

"…דניאל נתן תמונה רחבה ומקיפה של עולם התוכן האינטרנטי והאפשרויות וצפונות בו…(ההרצאה) הייתה קולחת, מלווה בהומור ועם שיתוף של הקהל. נהנינו. תודה" אמה קרבלניק, המרכז להכשרה ושיקום מקצועי בית לווינשטיין פברואר

על מנת ללמוד עוד על ההרצאות אנא בקר בדף הזה.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.