הרצאות

הרשת היא כבר לא מהפכה אלא עובדה קיימת. העולם הוירטואלי לא מקביל לחיים האמיתיים אלא חלק מהחוויה האנושית.

דניאל רבנר (מנהל הדיגיטל בArmoza Formats ולשעבר מנהל התוכן ב THE BOX וב Screenz) מרצה מזה מספר שנים, בארץ ובעולם, על האפשרויות הגלומות בעולמות האינטרנט והסלולר: החל מהרצאות לקהל הרחב על תרבות הרשת והפוטנציאל שהיא מייצגת ועד להרצאות מקצועיות מול גופי מדיה על אופן השימוש בניו מדיה בהיבט תכני, שיווקי וניהולי. ההרצאות בוחנות את הנושאים בהקשר תרבותי רחב, ממסורת ספרותית ועד לתכניות ריאליטי.

דניאל מרצה בעברית ובאנגלית והופיע בין השאר בסינמטק תל אביב, בבאנף קנדה, כנס עתיד הטלוויזיה בניו יורק, המרכז הבין-תחומי, בית הספר לתסריטאות, מרכז שיקומי בית לווינשטיין, מכללת שנקר, דיסקופ אסטנבול, אנדרמט שוויץ, פסטיבל קולנוע דרום, סינמטק תל אביב, המכון הטכנולוגי בחולון ועוד…

הערה: הבלוג ותוכנו נכונים ל2014. לדף הרצאות עדכני מוזמנים להיכנס להרצאות באתר החברה. (או ישירות לפרטים על ההרצאה: הפסיכולוגיה של הפרספקטיבה: איך לפתוח לאנשים את הראש לדעות שונות משלהם)

d793d7a0d799d790d79c-d7a8d791d7a0d7a8

בין ההרצאות:

האינטרנט – עולם של הזדמנויות– הרצאה על האינטרנט, תרבות הרשת ופוטנציאל ההגשמה שהעולם הדיגיטלי מציע לאינדיבידואל. מיועדת לקהל הרחב. (פירוט על ההרצאה)

איך עושים סיפור – בין אם זה בעיתונות, בטלוויזיה, בספרות או בשיחת חולין, אנחנו מגדירים את עצמנו דרך סיפורים. בהרצאה זו, שמיועדת לקהל הרחב, נחשוף את העקרונות שעומדים מאחורי הסיפורים המצליחים ונחשוף את המנגנון התרבותי שמפעיל אותנו כל יום, כל דקה.

איך האינטרנט יכול לקדם תכניות טלוויזיה וסרטים – הרצאה שבוחנת את האופנים הרבים בהם הניו מדיה יכול להשלים ולקדם תוכן מסורתי. ההרצאה סוקרת את האופן בו הרגלי הצפייה משתנים ופועלת מהמסקנה הבלתי נמנעת, שבקרב בין הטלוויזיה לאינטרנט יכולים להיות שני מנצחים. במילים אחרות: ככל שיש לך יותר צפיות במסך אחד כך יש לך יותר צפיות בכל המסכים. מיועד לעובדי תעשיות התוכן והמדיה.

סדרות אינטרנט –  הרצאה בנושא סדרות אינטרנט, צורת התוכן המתקדמת ביותר ובלעדית לעולמות הניו מדיה. מיועדת לסטודנטים, אנשי מקצוע וכל מי שמתעניין במדיה.

משחקי מציאות חלופית– מקסימום storytelling שהניו מדיה יכול להציע. הם גורמים לסיפורים לנוע מהעולם הוירטואלי אל העולם המציאותי ובדרך מרתקים אליהם גולשים רבים. בנוסף זהו ז'אנר נסיוני שאלמנטים ממנו מגיעים למדיה הפופולארית והמרכזית ולוקחים אותה קדימה. בהרצאה נסקור דוגמאות לעשייה מסוג זה בארץ ובעולם מתוך דגש על האופן בו ניתן לייצר פרויקט מסוג זה. מיועדת לסטודנטים, אנשי מקצוע וכל מי שמתעניין במדיה.

סדנת ניו מדיה ליוצרים ולסטונדטים במקצועות התקשורת. הקורס הינו קורס מקצועי פרקטי שמשלב בתוכו פרספקטיבה רחבה על היבטי תרבות הרשת. במסגרתו נידנים הנושאים: קרוס מדיה, קידום, הפצה, כתיבה לסדרות אינטרנט, משחקים ועוד. הקורס נותן ליוצרים את הכלים לממש את ההזדמנות ההיסטורית שהניו מדיה מייצג: להיות הדור המייסד. (הקורס מועבר בימים אלו בבית הספר לתסריטאות של עידית שחורי).

"… יום העיון שנערך בסינמטק תל אביב, משך אנשי מקצוע רבים מתחום הקולנוע. תחלופת המרצים היתה גבוהה והקהל הצביע ברגליים: מרצה שלא הצליח לעניין בדקות הראשונות, גרם להתרוקנות העולם. בהרצאה של דניאל ישבו אנשים על המדרגות בשל הצפיפות.." יורם שפר, מנהל תוכן, יום עיון מדיה חדשה בסינמטק תל אביב, יוני 2010.

"…הרי את עצותיו של דניאל רבנר, שמזכיר את התפקיד החשוב ששיחק הווידאו המקוון בבחירות בארה"ב, הם יקראו – אם בכלל – רק כשאיזה עיתונאי יעתיק אותן לעיתון… " כלכליסט 14.11.08

"…דניאל נתן תמונה רחבה ומקיפה של עולם התוכן האינטרנטי והאפשרויות וצפונות בו…(ההרצאה) הייתה קולחת, מלווה בהומור ועם שיתוף של הקהל. נהנינו. תודה"  אמה קרבלניק, המרכז להכשרה ושיקום מקצועי פברואר 2011

לפרטים נוספים :054-8048111 * danielravner@gmail.com *  צור קשר דרך האתר

קורות חיים