מיומנו של רוצח שכיר

 English version available 

טקסט הפרק השני של "יומנו של רוצח שכיר" – צ'ופר מיוחד למי שיודע לקרוא והגיע אל העמוד הזה.

מארב שנמשך מהלילה אל היום מכביד על העפעפיים. אני חונה מול ביתה של המטרה. לפתע היא כבר מחוץ לדלת הכניסה וישר אני מתכופף. רעש צופר מעיר אותי בעוצמה ומפסיק רק כשאני מרים את הראש מההגה. היא כבר רחוקה והרחוב הומה. אני אאלץ להמתין שתחזור.

אני מחליט לבקר את הבר של אדי. כבר עשר בבוקר ואני צריך מחסה מהאופטימיות של החורף. אני לא נוטה לרגשנות יתר אבל האפלוליות וריח הטחב מרגישים לי כמו בית. בטח בגלל שגדלתי פה. אדי זה אבא שלי. הוא המלצר של העולם התחתון. הוא פעם היה הברמן של העולם התחתון אבל אז הוא הכניס מאזטים לתפריט ונאלץ לצאת מאחורי הדלפק להגיש לשולחנות.

 "עד מתי תהיה רוצח? " הוא שואל אותי. "עד שלא יהיה את מי להרוג" אני עונה. "מוות מוות מוות" הוא נכנס לרוטינה הקבועה " אתם הצעירים כבר לא יודעים איך לבזבז את הזמן שלכם" אני לא עונה, מה שמקל עליו לא להפסיק. "למה שלא תעבוד פה? הבר הזה מאוד הדרדר מאז שהפסקתי לפתוח בלילה"- אני לא רוצה להתעצבן אז אני יוצא בלי להשאיר טיפ.

בקרן רחוב המטרה מפתיעה אותי. היא מגיחה מאחור. מישירה מבט אל עיני. מנשקת אותי. ובחסות הקרבה ידה עושה את דרכה אל מכנסיי. היא שואלת אם אני שמח לראות אותה או שזה אקדח בכיס שלי. אני בטוח ששמעתי את זה פעם אבל ממי?… חזרה ברכב המחשבות נוטפות ממני כמו זיעה. אני לא יודע איך היא ידעה שאני הרוצח שלה. אני לא יודע למה היא נישקה אותי או למה היא ירתה בעצמה. אני לא יודע איך מוציאים כתם של דם מהמכנסיים. אני לא יודע אם ניקוי יבש זו הוצאה מוכרת. מה זה הוצאה מוכרת? למי היא מוכרת? כשהיא מגיעה למשרדי מס הכנסה אז כולם מתלחשים כאילו היא סלב? אנשים צופרים לי ושואלים אם אני יוצא או נכנס לחנייה. אני מתניע ויוצא. הרכב נתקע בטמבון מקדימה. לעזאזל הכל. אני נותן גז. הרכב נוהם ודוחף את המכונית שלפני אל המכונית שלפניה. אין ברירה. רוורס. רעש התנפצות של זכוכית. עכשיו הגה ימינה ושלום. לא. עוד פעם לא מספיק. למה לעזאזל קניתי משאית? רוורס. כמה זכוכית יש לו מאחורה? לעזאזל הרכב. אני אוסף את כל הפריטים שיכולים לזהות אותי ויוצא. נעלם אל תוך הג'ונגל האורבני.

22 thoughts on “מיומנו של רוצח שכיר

 1. מור

  חחחחח….אם היה לי שקל על כל פעם שקבצן היה מבקש ממני נדבה, הייתי נותן לו אותו…אלוף.

 2. א

  גדול !! רעיון מעולה ויצירתי. כתיבה חכמה ושנונה. הייתי רוצה לראות עוד מהסדרה הזו ופרוייקטים נוספים של דניאל רבנר.
  חייבים להביא את הבן אדם הזה לפריים טיים !!!!!

 3. טל שומרון

  ממש ממש ממש מצחיק ושנון(:

  אהבתי את הרעיון מאוד- כל הכבוד!!!!

 4. רוני מלי

  דניאל ידעתי שאתה מוכשר אבל לא תיארתי לעצמי שאני אשב בהודו ואראה את הפיילוט הזה ופשוט אצחק בכל רם וכולם יסתכלו עלי מוזר…
  והקטע עם השקל והקבצן יכול להיות ממש שימושי בהודו
  ותגיד לי מי זאת השחקנית המקסימה עם הכותונת לילה?
  נשיקות

 5. מרים

  דניאל, אהבתי ונהניתי לצפות ,ממתינה להמשך
  אין ספק שאתה מוכשר וצפויה לך הצלחה גדולה
  המשך בעשיה הברוכה שנונה ומהנה

 6. לי

  דניאל, וואוו זה ממש ממש מצחיק,
  אתה ממש מוכשר, שיהיה המון בהצלחה בהמשך,
  ומי שיודע לזהות איכות לא יחמיץ.

 7. satyapriya

  so much i like!!!!
  אהבתי מאוד מאוד…את התסריט, את הצילום, את הקריינות, את הבעות הפנים, נורא יפה

 8. וואלה zone

  דודי G. וואלה zone.

  6 בנובמבר

  "…הפעם בפינת היצירה הישראלית קיבלתי במייל מדניאל רבנר סרטון קומי שהוא יצר על חייו של רוצח שכיר. הסרטון לדעתי הוא אדיר מכל הבחינות, החל מהטקסט, דרך הצילום ועד לסאונד. מומלץ להמשיך לקרוא את הפרק השני של "יומנו של רוצח שכיר" שמופיע מתחת לסרטון, מדובר בטקסט שנון ביותר. בין השאר,תוכלו גם למצוא באתר של דניאל סקירות על עולם האינטרנט, הצגה של סדרות, של אתרי וידיאו ודיונים על כל הקשור בנושא. כבוד."

  http://zone.walla.co.il/?w=/2702/1373464

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.