נגן המדיה של Adobe

 Adobe היא החברה שהביאה לכם את הפוטושופ, הpdf ואת הפלאש (התוכנה שמאפשרת להמיר את הקבצים הכבדים של הוידאו לקובץ פלאש קל מה שמאפשר לשדר אותו בסטרמינג במהירות שמאפשרת צפייה מהנה. רוב אתרי הוידאו שמשדרים ישירות מהאתר, מסתמך על הטכנולוגיה)

אותה החברה הביאה לעולם נגן וידאו מהמשפחה של Joost ו Miro והכוונה היא לנגנים שאתה מוריד את הממשק שלהם למחשב (בניגוד לאתרים שאתה נכנס אליהם) ובהפעלה שלו מתאפשרת לך צפייה באיכות גבוהה בתכנים איכותיים מתוך קטלוג דינמי שזמין לך בנגן. מדובר בגרסה האנטרנטית של מכשיר הVOD או הTIVO האמריקאי.

                           star-trek-110x90.jpg

מה שהופך את הנגן הזה למלך בין מלכים הוא שהוא מאפשר צפייה בתכנים הטלוויזינים שלו מכל מקום בעולם, וכך בניגוד לhulu או Joost הוא מאפשר את הנאות הנגן גם לקהל הישראלי. מה שמאפשר בין השאר צפייה בפרקים של של אזור הדמדומים, CSI NY, השרדות – מיקרונזיה והוואי 5:0, כמו כן הוא מאגד סדרות אינטרנט של בתי תוכן כמו blip.tv או סקירות הגאגדג'טים של Weird

יתרון נוסף של הנגן הוא ההורדה בoffline. בחלק גדול מהסדרות אתה יכול להוריד את הפרקים למחשב (בשעות הלילה למשל) ולצפות בהם מתי שנוח לך. חלק מהתכנים הכבדים זמינים לצפייה רק אחרי שהושלמה ההורדה למחשב. יש לפונקציה הזו יתרון בארץ מאחר והתשתית ומחידי האינטרנט הבאמת מהיר מעודדת חווית צפייה מגומגמת.

הנגן מאפשר לך גם לסדר ולצפות בסרטים הפרטיים שיש לך על המחשב, וכן להוסיף סדרות על ידי הוספת הRSS שלהם לMy favorites.

המודל הכלכלי הוא של הכנסות מפרסומות (שיחולקו עם יצרניות התוכן), והפרסום עצמו הוא חלק מהממשק ולא מהתוכן (באנרים, באגים, אזורים קליקבילים בתוך הנגן עצמו וכו) כך שפרסום יופיע גם בתוכן שהורד offline.

מה שהנגן הזה מסמן הוא עוד פיתוח באלטרנטיבות שנותן האינטרנט לטלוויזיה, הן לצופים והן למפרסמים.

 להורדה של הנגן לך לאתר של Adobe ולחץ על Get adobe Media Player בצד ימין של המסך.

1 thought on “נגן המדיה של Adobe

  1. פינגבאק: עשרת הפוסטים הנצפים ביותר | תוכן וידאו באינטרנט - דניאל רבנר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.