סדרות אינטרנט ששווה להכיר 2

רשימה חלקית נוספת של סדרות אינטרנט שמסמנות את הפוטנציאל של תוכן מקורי ברשת.

Life From the Inside – מלחין ג'ינגלים מסרב לעזוב את הבית, אז הצרות, בצורת חברים מאותגרים, מגיעות אליו. על הסדרה נחה רוח סיטקום אולפני בדיאלוגים אבל מצולמת בסגנון סיטקום מוקיומנטרי, מה שמייצר יצור כלאיים שעובר יפה את האינטרנט.

Clark and Michael– סדרה מבית ABC על שני לוזרים שחולמים לעשות סדרה ושוכרים צוות הפקה על מנת לתעד את מסעם לפסגה. בפועל הם נכשלים בחוסר חינניות פוטוגנית א-לה "משפחה בהפרעה". (לפוסט על הסדרה)

Chad Vader – Day Shift Manager – קלאסיקה מ2006. צ'אד ווידר, האח הפחות מוצלח של דארת' ויידר מ"מלחמת הכוכבים" עובד בסופרמקרט שכונתי. שני הפרקים ראשונים נדחו אבל היוצר התעקש להפיק עונה ולשדר אותה ביו טיוב. הפרק הראשון מתקרב לשבעה מליון צפיות וכל שמונת הפרקים יצאו לאחרונה בדיוידי.

 2/8life– פארודיה על quarterlife שלא חייבים לראות את המקור בשביל להנות ממנה, מאחר והמקור הוא סדרת נוער דרמטית אמריקאית קלאסית. (לפוסט על המקור)

Sanctuary – סדרת מד"ב משופעת אפקטים ( שזכתה לתואר הסדרה הכי יקרה שהופקה לאינטרנט) שמספרת את  סיפורה של דוקטור מגנוס שנלחמת במפלצות על טבעיות וממוחשבות. מלווה בשפע פעילות אינטראקטיבית באתר הבית. (לפוסט על הסדרה)

The Adventures of Mr. Coo – אנימציה מספרד. מר קַו – דה נקסט ג'נרשיון. דמיון מתפרץ ללא מילים.

Something to be Desired -סדרה שהיא הכלאה בין טלנובלה לקומדיה על החיים אחרי הקולג', שצולמה עם מצלמה אחת, 25 שחקנים צעירים והרבה יזמות. הסדרה באויר מאז 2003 ומונה כבר חמש עונות.

המבזקה– פסודו חדשות עם פסודו מגיש, משעשע על אמת, המצאתי וחינני. תחת קטגוריית ערוצים לחצו על "יותם בל"

Rocketboom – וידאו בלוג יומי שמכסה נושאים בשולי המייינסטרים, הטכנלוגיה והאמנות.  זהו סטרט אפ הוידאו המצליח ביותר ברשת, לפי Compete.com, עם 400,000 צפיות ביום.

Prom Queen – בן סימונס מקבל אסאמאס מסתורי שבו נאמר שהוא הולך לרצוח את מלכת נשף התיכון המתקרב. סדרת דרמה מושקעת שהופקה לאינטרנט על ידי מייקל אייזנר (לשעבר יו"ר דיסני).  הסדרה,  בין השאר, מוכרת את הבגדים שהדמויות לובשות.

לא סדרות וידאו, אבל שווה להכיר באותו הקשר:  אלוהים ואני – פרוייקט של נתי אדלר בו סרטוני גולשים בנושא אלוהים יהפכו לבסיס לסרט השתופי הראשון,  ערוץ שאול ובניו – פרסום לדפי זהב שמשתמש בסדרתיות מתוסרטת ומושקעת בוידאו  ו DomoNotaion – אייקון פרוותי של הטלויזיה החינוכית היפנית בשם דומו הפך לכוכב סדרת מעברונים בטלויזיה האמריקאית שהפכה לתופעה אינטרנטית מבוססת סרטונים קצרים

1 thought on “סדרות אינטרנט ששווה להכיר 2

  1. פינגבאק: עשרת הפוסטים הנצפים ביותר | תוכן וידאו באינטרנט - דניאל רבנר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.