סדרות אינטרנט ששווה להכיר 6

רשימה חלקית נוספת של סדרות אינטרנט שמסמנות את הפוטנציאל של תוכן מקורי ברשת:

Web Therapy – סדרה עתירת כוכבים שהופקה במימון לקסוס, וגם הופיעה באתר שלהם לפני שעברה להולו (האתר l-studio משקיע בחדשנות כחלק ממה שמותג לקסוס מייצג). ליסה קודרו משחקת פסיכולוגית, שצריכה באופן נואש טיפול, שמפתחת שיטת אנליזה וטיפול בשלוש דקות דרך האינטרנט. זמין לצפייה דרך יו טיוב

Green Porno – סדרה של ערוץ סאנדנס  בכיכובה של איזבלה רוסוליני שכבר זכתה לעונה שנייה. הסדרה מתארת את חיי המין של החרקים (עונה 1) ויצורים ימיים (עונה 2) במה שמרגיש כמו הכלאה של תאטרון נסיוני עם קליפ של מישל גונדריי עם תכנית טבע. זה באמת לא דומה לכלום אחר. בשום מדיה.

Jake and Amir – צמד כותבי בית של אתר College Humor שיש להם סדרה של התקלויות מילוליות ואחרות. האחד נורמטיבי (ג'ייק) השני הוא אוסף יוצא דופן של נוירוזות (אמיר שפשוט מצויין) מינימום ערכי הפקה. מקסימום תזמון קומי. מטופש ואינטליגנטי.

Sean and Jilly move in – סיפור של זוג אוהב, אך לא מתפקד שמחליט להציל את היחסים שלו על ידי כך שהם יעברו לגור ביחד. לכאורה קומדיה מוקיומנטרית, אבל כתיבה טובה ומשחק טוב הופכים את הסדרה לסיפור נוגע ואפקטיבי.

After Judgement – סדרה בדיונית מושקעת שמתארת את העולם כמאה שנים אחרי שאנשים הפסיקו למות והפסיקו להיוולד. זה לא עולם פוסט אפוקליפטי, אלא עולם שמחכה לאפוקליפסה, למשהו שיקרה..וכלום לא קורה. גיבור הסדרה הוא כומר לשעבר שאיבד תקווה אבל מחפש אחרי הדרך לגן עדן.

Grass Roots – סדרה שמלווה את מיילס והארי שמשתתפים במשחק הדמוקרטי כאנשי קמפיין של מועמד אמריקאי במירוץ לסנאט. מיילס הוא המנוסה והוא מעביר להארי התמים שיעור בעבודת שטח פוליטית. הסדרה המוקפדת מציגה את היכולות שלהם לגרום נזק בלתי הפיך לקמפיין. שישה פרקים כבר שוחררו. זמין לצפייה גם ביו טיוב.

אחמד וסלים – סדרת אנימציה ישראלית שבמרכזה שני בניו של רב מרצחים שנבוך לגלות שהם יותר בעניין של משחקי מחשב מאשר פיגועי התאבדות. הסדרה עוברת באנימציה פשוטה יחסית אבל היא לא מרגישה לואו טקית. לסדרה הכבוד שהתוכן הנפיץ  שבה גרם לכך שאחד הסרטונים הורד מיו טיוב בלחץ גולשים.

לא סדרה אבל תוכן סדרתי:

Project Rant – פרוייקט שמבקש מכל מי שרק רוצה שיכתוב לו קיטורים על כל מה שמציק לו. את גילויי הנרגנות המוצלחים ביותר הם מביימים ומצלמים בעזרת שחקנים מקצועיים (מבלי לגעת בטקסט). פרוייקט שמצליח להיות גם תוכן גולשים וגם תוכן מקצועי.

The Molls Show – וידאו בלוג של בחורה פופלארית במיוחד בשם מולי מקאליסטר. יש בה משהו קוּלי אמיתי, מאד מודע אבל לא מתאמץ. ההצלחה גרמה למפיקים לשים אליה לב ולשלם לה לעשות את מה שהיא עושה טוב. בתכנית מולי מסתובבת בעולם וחווה את דעתה עליו ועל תרבות הפופ שבו, נותנת עצות למי שכותב לה ועוד.

שעורי משחק עם ג'יימס פרנקו – מבית היוצר של funny or die. ג'יימס פרנקו  (מתהילת ספיידרמן) מלמד את אחיו איך לבכות בסרטים, איך לשחק עם מסך ירוק ועוד טריקים פנים-תעשייתים, במה שמרגיש כסרטון הדרכה משנות ה80.

4 thoughts on “סדרות אינטרנט ששווה להכיר 6

  1. אסף

    אתה מצליח לראות סרטים בחולו… כתוב לי שזה לא עובד אם אתה בחו"לו מארה"ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.