סדרות אינטרנט ששווה להכיר 7

רשימה חלקית נוספת של סדרות אינטרנט שמסמנות את הפוטנציאל של תוכן מקורי ברשת:

Riese – סדרת פנטזיה  sci fi עשירה ובעלת לוק מוקפד שמציגה אשה צעירה בשם ריס שנרדפת במרחבי ארץ דמיונית בשם אליסייה. לאותה ריס, והזאב המלווה אותה, יש תפקיד בהחזרת הסדר והשלום לארץ דמיונית שהפכה חשדנית ומסוכסכת. ממשק פלאש עשיר ועתיר תוכן מכניס אותך לעולם הסדרה. למיטיבי הלכת יש גם משחק מציאות חלופית שבו נחשף עוד מידע על הכת הדתית שרודפת אחרי ריס. הצעד הראשון כאן.  

Heartfelt – פארודיה על תכניות דוקו-ריאליטי מבית MTV כמו The Hills ו-The City שמוסיפה למרק האנושי בובות. אותן הבובות הן חלק טבעי מהעולם הניו יורקי, מה שרק עובד יותר לטובת הפארודיה והסדרה. בינתיים יצא רק פרק ראשון.

Blue Movies – סיפורו של טום, סטודנט לקולנוע שמתחיל התמחות באולפני פאראמונט, או כך הוא חושב. האולפנים אליהם הוא הגיע הם אולפני פורנומאונט והעולם שאליו הוא מתוודע הוא מאחורי הקלעים של תעשיית הפורנו. אותו האולפן מתמחה בגרסאות פורנו לסרטים מפורסמים וכל פרק מתחיל בטריילר לגרסה "כחולה" לסרט מפורסם. אין עירום אבל יש עסיסיות. 

Girl Number 9 – סדרת מתח בריטית איכותית שמתחילה מחקירה של רוצח ילדות. מספר דקות לתוך החקירה (ששת פרקי הסדרה מתרחשים בזמן אמת) מתברר שחייה של ילדה שמינית נמצאים בסכנה. החוקרים מחפשים איך למנוע את האסון, כאשר הרוצח נמצא איתם בחדר החקירה, ואת הילדה הם יכולים לראות דרך ווב קאם, אבל הוא מסרב להגיד להם היכן היא נמצאת.

The deepening – סדרה קומית בלוק טראשי שמספרת את סיפורם של שני שוטרים – הטירון והמוטרף. הסדרה נחמדה, אבל הממשק מצויןי. בסוף כל פרק אתה מוזמן לבחור את המשך הסיפור: האם ללכת לתדרוך, האם לצאת לשטח וכן הלאה. כל הממשק מעוצב ברוח של משחקי מחשב משנות ה80, מה שמוסיף לקוליות ולחוויה.

המעלית – מה שהתחיל בתור מערכונים קצרצרים וחד פעמיים שמתרחשים במעלית הפך ברבות 200 פרקים, לסדרה עם אוסף דמויות שמופיעות מפרק לפרק, עשרות אלפי צפיות פר פרק והופעות אורח. ראיון עם יוצר הסדרה כאן. 

Inventions –  תוכן ממומן מבית DELTA שבא בצורת סדרת סרטונים ששואלת אנשים "איזו המצאה הייתה משפרת את חייך" והאנשים עונים כל דבר החל מגלולה שמאפשרת להתעמל בזמן השינה, ועד מכשיר לשיתוף קבצים בין מוחות. הסרטונים מלווים באנימציה מוצלחת, כאשר סוג האנימציה מותאם לאופי ההמצאה.

The Fall of Kaden – דרמה וובית נוארית שעוקבת אחרי קיידן, מלווה בריבית פאראנואידי שהלווה את ה10,000 דולר האחרונים שלו למהמר כפייתי. התוצאה של המפגש ביניהם מובילה לעשרה פרקים מלאים בהרבה ווייס אובר, בדידות וניכור.

ובפינה הישראלית:

פיני – הסדרה תעלה ב11 בדצמבר, אבל כבר יש טיזר חביב. הסדרה מתארת את קורותיו של סטודנט ישראל בחו"ל, שיותר משהוא מבקש להיטמע בעולם החדש הוא מבקש להטמיע את ישראל לתוך לונדון.

3 thoughts on “סדרות אינטרנט ששווה להכיר 7

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.