סדרות אינטרנט ששווה להכיר 9

רשימה חלקית נוספת של סדרות אינטרנט שמסמנות את הפוטנציאל של תוכן מקורי ברשת:

הדור הבא – סדרה ישראלית מבית היוצר של פליקס שמסקרת את עולם הזוהר דרך הקטרקט בעיניהם של שני קשישים, רות פרחי ויוסי סגל. הם פורצים להשקות ואירועי סלבס ומראיינים אותם מזוית אחרת (בדרך כלל זוית אחרת גם פיזית) הסדרה מצליחה להיות גם סאטירית וגם נוגעת ללב בגלל המשקל של הדמויות בתוכה.  

Nigel and Victoria – תוכן ממומן מבית פיליפס. במקום למצוא דרך מעודנת ומחוכמת להביא את המוצרים למסך בצורה אורגנית. הם פשוט יצרו סדרה רומנטית שמתרחשת מאחורי הקלעים בסט של צילום פרסומות (חוות דעת) למוצרי פיליפס. נייג'ל הוא נציג החברה שגם מאוהב בשחקנית הראשית שנקרע בין המחוייבות שלו לחברה לבין מושא ההתאהבות שלו. 

BlackBoxTV – סדרה שמורכבת מסרטונים עלילתיים שונים בנושאי פחד. הסדרה מצטיינת בצילום מרשים (הכתיבה קצת פחות) ומה שעוד מעניין בה הוא מודל העשייה שלה: הסדרה משודרת בערוץ ייעודי ביו טיוב ומממנת את עצמה מחלוקת הרווחים על הפרסומות בעמוד. בנוסף הסדרה מציעה יקום של תוספות ביניהן בקשה מהגולשים להציע רעיונות לפרקים.

FCU – Fact Checkers Unit – בכל מגזין יש הרבה עובדות שמסתתרות במאמרים. מישהו בודק אותם? מישהו בודק אותן! אותו מישהו הם צוות והסדרה מספרת את סיפור עבודתם. הסדרה החלה במקור כמערכון של funny or die (בהמשך) ולאור ההצלחה nbc.com הרימה סדרת אינטרנט שלמה כשסמסונג משמשת כמפרסמת הראשית.

Very Mary Kate – בסדרה של קטעים בני דקה כל אחד, הקומיקאית אליין קרול כותבת מביימת ומשחקת את הביוגרפיה הלא רשמית של מארי קייט אולסן (חצי התאומות אולסן). מדובר על פרלינים של הומור שמגובים גם בחשבון טויטר משעשע של הדמות הראשית.

לוחמי האמת – פרוייקט מסקרן מבית Ynet שבמרכזו "לוחמי האמת" – חבורה שירדה למחתרת על מנת לחשוף את האמת מאחורי קונספירציות ישראליות. החבורה משדרת ממרתף בלתי מזוהה ונעזרת בצילומי ארכיון מתוך האתר בשביל להמחיש את העובדות שהסתירו מאיתנו. הפרוייקט מצליח להיות שאפתני למרות ערכי ההפקה הצנועים. חומרים נלווים בעמוד הם כתבות טקסט, ציוצים, ושעון עצר שמתקרב לשעת האפס.

The legends of Neil – סדרה קומית שמספרת את סיפורו של אלכוהוליסט ומאונן כפייתי שבעת שילוב בין הפעולות תוך כדי משחק זלדה נשאב לתוך המשחק ויוצא לקווסט להציל את הנסיכה. הצלחת הסדרה באתר Atom הובילה להפקה של עונה שלישית.

Universal Dead – הזומבים בכל מקום וגם ברשת. מדובר על הפקה עצמאית בת שלושה פרקים שנעשה על ידי שלושה יוצרים שכתבו תסריט ואף אחד לא היה מוכן להפיק אותו. אז הם לקחו את גורלם בידם, צילמו שלושה פרקים ובעקבות הצלחתם העסקה הגיעה. פאראמונט הולכת להפיק את הסרט בשלושה מימדים.

Acting school Academy – סדרה מוקומנטרית שעוקבת אחרי נסיונות כושלים של סטודנטים למשחק לרכוש השכלה בבית הספר למשחק. בכל פרק אנחנו מתוודעים לדמויות חדשת, שמתחזקות חשבונות פייסבוק וטויטר פעילים. באתר יש גם חומרים נוספים כמו פרסומות שהסטודנטים מופיעים בהם או סרטים ביתיים שלהם

7 thoughts on “סדרות אינטרנט ששווה להכיר 9

 1. יורם

  "הדור הבא" בקסטרו חמוד מאוד וגם נוגע ללב.
  ואפילו עם מסר (הדוגמנית שלא יודעת מה משמעות הביטוי "לראות ולהיראות" לא תישכח לעד – ולא בגלל יופיה).

 2. waiters busters

  התחקירים שלך כנראה לא רציניים, כי פרסמת את לוחמי האמת שהם חיקוי (די רע אם יורשה לי) לסדרה הישראלית לוחמי החופש, שעלתה כמה חודשים לפני. מה קרה? בגלל שאין לנו את ריקי בליך לא מגיע לנו פרסום?
  אתה וגולשיך מוזמנים לראות את הסדרה המקורית
  http://www.waitersbusters.com/

  ויש בדף היו טיוב שלנו גם פרק שהקדשנו ל-ynet שאפילו זכה לתגובה חיובית מהיוצרים של לוחמי האמת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.