קול קורא לתחרות "קומדיה לשם שינוי"

"התחרות הויראלית" –  הזדמנות ליוצרי הרשת להבריק עבור מטרה חברתית חשובה ולפגוש אנשי מפתח מתעשיית הקומדיה הישראלית והעולמית.

ב21 ו22 לדצמבר ייערך בירושליים כנס Comedy for a Change שמטרתו היא לבחון כיצד הומור יכול לחולל שינוי חברתי. לצורך הארוע הולכים להגיע לישראל צמרת היוצרים והמפיקים הקומיים בעולם כמו מנכ"ל ה BBC, המפיק של  "הדיילי שואו עם ג'ון סטיוארט" ויוצר "של מי השורה הזאת, לעזאזל". עוד יגיעו אושיות ישראליות בתחום הקומדיה כמו מולי שגב, רד אורבך וליאור שליין. במסגרת הכנס תערך "התחרות הויראלית" שמיועדת ליוצרי תוכן וידאו באינטרנט. הרצון באמצעות האתגר הוא לבחון כיצד תוכן וידאו ברשת עשוי לעצב שיח. האם ישנה השפעה ישירה על קהל העוקבים שלך באמצעות המסרים שאתה יוצק לתוך התוכן שאתה מפרסם?

הנושא:

"התחרות הויראלית" היא פעילות הכוללת אתגר קריאטיבי שמטרתו להעלות את המודעות לנושא ה'שיימינג', בריונות ברשת, שלאחרונה מציף את הרשתות החברתיות.

הכלים:

ייבחרו ארבעה צוותים בעלי אוריינטציה לתוכן אינטרנטי ויראלי, ותוטל עליהם משימה: לייצר את הקמפיין המדובר ביותר בנסיון להאיר אור על ההשלכות השליליות של בריונות ברשת.

המטרה:

תחרות ה"אתגר הויראלי" נועדה לעודד יוצרי רשת להנדס קמפיין להעלת מודעות; תבחן האפשרות האם באמצעות קומדיה והומור נוכל לייצר שיח בעל השפעה ברשתות החברתיות?

 

במילים אחרות, מי יכול לייצר את הסרטון הכי חכם/מצחיק/פרובקטיבי שישיג הכי הרבה צפיות עד ליום הטקס…

יוצרים שרוצים להענות לאתגר מוזמנים לשלוח מייל לאלון קישלס ב kiczales@gmail.com

מעבר לעשיית טוב, יש פה הזדמנות יוצאת דופן לפגוש, להכיר ולהציג את היכולות שלכם לשועי עולם בתחום.

את הכנס מפיק בני מורן ומנהל אמנותית עמרי מרכוס.

בהצלחה