אודות

1.אודות הבלוג  2. כתבו עלינו   3. דניאל רבנר

אודות הבלוג

הבלוג עוסק בתוכן וידאו ברשת, בדגש על תוכן מקורי ומתוסרט ובעולמות הקרוס מדיה ( שילובי מדיה חדשה ומסורתית – אינטרנט וטלוויזיה בעיקר, והאופן בו הם מושפעים ומשפיעים על שינויים בהרגלי הצפיה). האתר מתעדכן באופן שוטף (אם כי בתדירות נמוכה)  בדיווח על סדרות אינטרנט חדשות, על היבטיים פיננסים של התעשיה, על ניסויים שעושים בקרוס מדיה, על שילובים של דיגיטל וטלוויזיה ועל אפשרויות שגלומות בעולם הסלולר ועל תוכן ממומן.

כתבו עלינו:

"…הרי את עצותיו של דניאל רבנר, שמזכיר את התפקיד החשוב ששיחק הווידאו המקוון בבחירות בארה"ב, הם יקראו – אם בכלל – רק כשאיזה עיתונאי יעתיק אותן  לעיתון… "

כלכליסט 14.11.08 / מאמר על הבלוג מהעיתון "ישראל היום" מתאריך ה30 באפריל 2008. /  המלצה נוספת על הבלוג ועל הסרטון "יומנו של רוצח שכיר" ב"וואלה" מתאריך ה6 בנובמבר 2008 / המלצה בynet מתאריך ה20 לדצמבר 2009 / רשימת כתבות שלי בדה מרקר – שיווק / המלצה נוספת מynet מה23 למאי 2010 / וכלכליסט מה26 למאי 2010 / ynet מה10 לאוקטובר 2010 /מאקו מה17 לספטמבר 2013 (קידום לכתבה בטלוויזיה) / (ראיון (אנגלית) על חדשנות כמקור רווח מספטמבר 2014/ כתבה מהבלוג שהתפרסמה בc21 Media מפברואר 2016

דניאל רבנר :

d793d7a0d799d790d79c-d7a8d791d7a0d7a8

(פרטים נוספים על ההרצאות). (דניאל רבנר ויקיפדיה)

דניאל רבנר הוא היזם והמנכ"ל של חברת RAVNER | Practical innovation – חברת קריאטיב, הכשרה ואסטרטגיה בעולמות הקרוס מדיה. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מחלקת הדיגיטל בארמוזה פורמטס.  כסמנכ"ל התוכן בחברת התוכן והניו מדיהTHE BOX  וכמנהל הקריאטיב בחברת הקרוס מדיה Screenz , מיזם של The Box עם הזכיינית קשת.

במרץ 2012 דניאל נבחר על ידי המגזין גלובס כאחד מארבעים הצעירים המבטיחים של עולם העסקים הישראלי.

RAVNER מפתחת ומוציאה לפועל מודלים עסקיים חדשניים עבור לקוחות כגון קבוצת RGE וקרן הפורמטים (עבורה היא מובילה את הפיתוח העסקי הבינלאומי והדיגיטלי). בנוסף, החברה משמשת כזרוע הדיגיטל של The Format People ומבצעת הכשרות דיגיטל עבור גופים כארגון המפיקים הדרום קוריאני.

במסגרת עבודתו בArmoza Formats דניאל פיתח הרחבות דיגיטליות לפורמטים טלוויזיונים, ייסד מודל הפצה בינלאומי לטכנולוגיות ישראליות בתחום הטלוויזיה ויצר את TV by the People, הפורמט הטלוויזיוני הראשון שפותח על ידי חכמת ההמונים (בשיתוף Shinawil Screentime האירית)

רבנר הוא הזוכה לשנת 2010 במלגה לתכנית ההכשרה היוקרתית ה Entertainment Master Class שנערכת במוקדים שונים בעולם על ידי אנשי מפתח בתעשיית הטלוויזיה הבינלאומית

במסגרת עבודתו ב THE BOX דניאל פיתח והוביל תכנים ופורמטים לגופי טלוויזיה בארץ ובעולם, וכן תוכן אינטרנטי שממומן על ידי מותגים מסחריים כגון שטראוס, P&G, 3M ועוד.  בScreenz, שהוא נמנה על מייסדיה, דניאל עסק בפיתוח עסקי וקריאטיבי של פרויקטים דיגיטליים שמעצימים את האירוע הטלוויזיוני מול לקוחות כגון ProSeiben וFox International Channels.

לדניאל בלוג בנושא תוכן וידאו באינטרנט והשילוב שלו עם מדיות אחרות בכתובת www.ravner.tv מאמרים מהבלוג מופיעים דרך קבע בכלי תקשורת אחרים כמו דה מרקר. הוא מרצה בארץ ובעולם על קרוס מדיה, ניו מדיה,תרבות רשת ותרבות פופולארית (בין השאר בכנס עתיד הטלוויזיה בניו יורק, באוניברסיטת מאלמו בשוודיה ועוד ) וכן הוא מעביר סדנאות ניו מדיה ליוצרים במסגרות כגון סדנאות הבמה ושנקר

בארץ הוא שימש כמנהל אמנותי של פסטיבל סמול במה 5, כתב לערוץ 2 ולערוץ 10, את ההצגה הקומית "הצ'אט ועונשו" שביים שלום אסייג ופרסומות למוצרים ישראליים לשוק הבינלאומי. רבנר שימש כעורך משנה בתוכנית "העוקץ" בערוץ 10 וכתסריטאי ועורך תוכן ראשי של משחק המציאות החלופית הארכיטקט יחד עם המעבדה לחדשנות של המרכז הבינתחומי בהרצליה.

רבנר סיים בהצטיינות לימודי קולנוע ותיאטרון בניו יורק, שם התמחה ברשת MTV . הוא זכה בפרס וו.איטון למחזאות על  המחזה הקומי "ספיד דייט" וכן במקום ראשון בפסטיבל  Festeyefulעל הסרט "אמנות הדיבור עם בחורות", שכתב וביים והוקרן ברשת IFC.  ב2014 סיים לימודי MBA עם התמחות באסטרטגיה עסקית.

צור קשר

Comments